Formy Kaiser

Kolejnym produktem, który mogę testować przy współpracy z firmą Redcoon jest zestaw mini form do pieczenia firmy Kaiser.

Pierwsze co wpadło mi do głowy jak zobaczyłam te formy to, że byłby idealnym prezentem dla kogoś kto lubi pichcić (np. mnie ;)) . Praktycznie są zapakowane jak na prezent, wystarczy owinąć je w jakiś kolorowy papier i mogą lądować pod choinką 😉

Drugie co wpadło mi w oko to napis MADE IN GERMANY ! w końcu coś co nie jest zrobione w Chinach. Wiadomo, że niemieckie produkty są solidne i dobrze wykonane, także tutaj ogromny plus.

 

SONY DSC Formy są w rozmiarze mini, tortownica ma 18 cm średnicy, forma do babki 16 cm, a keksówka długość 20 cm ( na stronie sklepu znajdziecie także formy tej firmy w większych rozmiarach i innych kształtach).

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 Mały rozmiar form to na pewno duża zaleta dla tych, którzy nie maja w kuchni dużo miejsca, formy po włożeniu jedna w drugą, naprawdę zajmują mało miejsca.SONY DSC SONY DSC

 Tortownica spodobała mi się szczególnie, bardzo często potrzebuję zrobić mniejszy torcik.

Oprócz tego tortownica jest bardzo szczelna. Idealnie nada się do pieczenia serników w kąpieli wodnej.SONY DSC

Forma do babki w mini rozmiarze jak dla mnie bomba, na Wielkanoc często mam problem z wybraniem jednej babki, ale  w takim rozmiarze spokojnie mogę zrobić dwie 😉 Do tego ma bardzo ładny kształt.

SONY DSC

Podsumowując, jak dla mnie żadnych wad. Formy są świetne, zajmują mało miejsca, są solidnie wykonane, NIE SĄ Z CHIN, wykonane są z nieprzywierającej powłoki, można je myć w zmywarce.

Efekty moich wypieków z użyciem form już niedługo 😉

Te i inne formy firmy Kaiser znajdziecie na stronie Redcoon.

Mogą Ci posmakować...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co byś dzisiaj zjadł(a)? 😊

Search