Aplikacja mobilna Foodpanda

Dzisiaj chciałam wam powiedzieć trochę o  aplikacji mobilnej Foodpanda. Taką aplikacje możecie ściągnąć na swój smartfon za darmo i dzięki niej szybko i bezproblemowo zamawiać jedzenie do pracy czy domu. Nie musicie nigdzie dzwonić, wystarczy kilka naciśnięć na ekranie i zamówienie złożone !

SONY DSC

Chcąc wam o tym mówić oczywiście musiałam sama przetestować tą aplikację, a że akurat z powodu przeziębienia nie bardzo mam ochotę na kucharzenie to nadarzyła się okazja.

Tak więc pierwszym krokiem, który wykonać musimy przy korzystaniu z aplikacji Foodpanda jest wpisanie swojej lokalizacji. Macie dwie możliwości: można to zrobić ręcznie wpisując adres  lub też moim zdaniem o wiele wygodniej klikając w przycisk obecne położenie, automatycznie adres wypełnia się za was sam.

SONY DSC

Po tych czynnościach pokażą wam się restauracje z których możecie skorzystać w ramach aplikacji.

SONY DSC

Ja akurat dziś wybrałam pizze 😉

Przeglądamy menu , wybieramy jednym kliknięciem dania które chcemy zamówić. W przypadku pizzy musiałam też wybrać jej rozmiar.

SONY DSCSONY DSC

Wszystko co wybierzemy zbiera się nam w tzw.”koszyku”.

SONY DSC

Następnie przechodzimy do naszego zamówienie by je sfinalizować, logujemy się na swoje konto na foodpanda, jeżeli takiego nie mamy to założenie zajmuje 1 minute.

SONY DSC

Sprawdzamy czy wszystko się nam zgadza i gotowe! Wysyłamy zamówienie.

SONY DSC

Jeżeli na przykład chcecie żeby któryś ze składników był w daniu pominięty bo go nie lubicie można o tym napisać przy finalizowaniu zamówienia.

Po minucie dostajemy sms z podziękowaniem i czasem realizacji naszego zamówienia.

Naprawdę nic prostszego i przyjemniejszego, kilka kliknięć i mamy jedzenie w domu.

Foodpanda daje także możliwość zobaczenia opinii na temat restauracji. W prawym górnym rogu klikając na przycisk info dostaniemy informacje na temat lokalizacji, godzin otwarcia,a także możemy poczytać opinie na temat danej restauracji, zawsze warto to zrobić jeżeli zamawiacie z nieznanej wam restauracji.

SONY DSC

Mi aplikacja bardzo się spodobała, na pewno będą z niej korzystać w swoim smartfonie, gdy tyko najdą mnie leniwe dni 😉

 

Mogą Ci posmakować...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co byś dzisiaj zjadł(a)? 😊

Search